לימור

אני מאמינה שבני-אדם חיים על יותר ממסלול אחד בו-זמנית. אני מאמינה שיש יותר מדרך אחת להגדיר הצלחה. אחרי מספיק שנים בהן אני לא בוחרת מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה, אני מאמינה שהבחירה האמתית היא לא מה לעשות, אלא אילו חיים לחיות. אני מאמינה שאבחנות בין "העולם האמתי" ולמידה, בין חיים ועבודה הן אבחנות דמיוניות, תיאורטיות בלבד.

אני מאמינה שאני לא עומדת באופן מלא בציפיות של אף אחד. כמו לכל אדם יש לי פוטנציאל עצום. מיותר לי לבזבז אותו על אנשים שאומרים שיש לי פוטנציאל עצום, וחבל שאני לא מממשת אותו. אם רק הייתי משקיעה קצת יותר…. אני מאמינה שכשסוף המשפט הזה הפסיק לעניין אותי, הסתבר לי שאני יודעת כבר מזמן אילו חיים אני באמת רוצה לחיות. אני מאמינה שהידיעה הזו אינה מבטיחה עתיד ברור – העתיד אינו ברור.

אני מאמינה שכבת-אדם אני בת-טיפוחים של עצמי ושל אחרים, לא עצם למיון ואכסון בקופסה על מדף בראש של מישהו. אני מאמינה שלכל האנשים מגיע לצמוח בלי חוב – רגשי, כספי, רוחני, גופני. אני מאמינה שלמידה וחינוך הם השקעה משותפת, ושלמידה וקהילה טובות יותר כשהן ארוגות יחד. זה משום שאני מאמינה שמה שאני עושה עם החיים שלי משנה לעוד כמה אנשים, לא רק לי. אני מאמינה שאנחנו צריכים זה את זה, לא רק צריכים איכשהו להסתדר זה עם זה.

אני מאמינה בסקרנות שמניעה למידה. סקרנות היא לא מחלה ולכן לא צריך לרפא אותה. ההיפך – אני מאמינה שצריך להבעיר אותה. אני מאמינה שנוחיות רבה מדי ומחסור באתגרים מנוונים אותי. אני מעדיפה הרפתקאות על פני ימים שלא שווים סיפור. אני מאמינה שככל שיותר אנשים ידעו אילו חיים הם רוצים לחיות ויחיו אותם מתוך כוונה, יהיו חיים יותר טובים ליותר אנשים.

מספרת סיפורים, מנצחת תזמורת, יועצת אסטרטגיה עם מיקוד בתחום השיווק, מנטור, מאמנת, כותבת, יוזמת. מחברת הספר 'סיפורים שעושים את העבודה'.

מפתחת ידע ייחודי בתחום אמנות הסיפור – סטוריטלינג, חברה ברשת בינלאומית של אנשי מקצוע העוסקים ביישום עבודה מבוססת סיפור בארגונים, נחשבת לדמות מובילה בתחום.  דוברת ופאנליסטית בכנסים בינלאומיים, בין השאר באירוע היוקרתי 'הוועידה לענייני העולם'.

מנכ"ל The Storytelling Company Inc וסמנכ"ל אסטרטגיה Just Right Marketing. סגנון ענייני וישיר, סקרנית לבני-אדם, ידועה בכמות והיקף הידע, ובדרך בה היא רותמת אותו לטובת לקוחותיה. מבוגרת מספיק לפרספקטיבה רחבה, מיקוד בחשיבה, עבודה ותוצאות – לגופו של עניין ולטובת האנשים.

עובדת עם מנהלים, הנהלות ויזמים במגוון רחב של תעשיות ותחומים, בארגונים המציעים פתרונות לארגונים אחרים, בכל המגזרים. מקדישה זמן ניכר לניתוח התמונה הגדולה, הפקת תחזיות וקווים מנחים להתקדמות בעולם ההופך פחות ופחות צפוי.

מפתחת התכנית 'ילדי לאונרדו' לניהול-עצמי וצמיחה עבור מרובי-כשרונות ועתירי-עיסוקים שאין להם כוונה להתמקד בקריירה אחת. מאמנת אישית CPCP בוגרת בית הספר הבינלאומי לאימון ICA באוסטרליה.

שואפת להקל על הקושי לתפקד בסביבה מהירה בהרבה מהמגבלות הטבעיות של בני-אדם, לעזור בפיתוח כישורי-למידה והכנה טובה לעתיד; להחזיר לליבת סדר היום את ההדדיות, ולעזור לאנשים וארגונים לכנס ולהשביח את יכולותיהם לטובת יציבות כלכלית, צמיחה בריאה והגשמה.

חולקת את הידע, הסקרנות והניסיון באמצעות:

  • הרצאות בימי-עיון פנים ארגוניים והדרכות
  • הרצאות בכנסים מקצועיים וכנסי לקוחות
  • מפגשי סיעור-מוחין ואסטרטגיה עם הנהלות ועובדים
  • ייעוץ למוכנות דיגיטאלית ושינוי התנהגותי בעולם שקוף, כולל יעוץ ואימון למנהלים
  • כותבת בלוג אישי-מקצועי 'אמנות בין אישית' בעברית, ובלוג מקצועי Limor's Storytelling Agora  באנגלית.