פלייליסט להפלגות

פלייליסט להפלגות

[במסגרת פרויקט בית יוצר 30/100]

הפלייליסט שהרכבתי מכוון למפליגים ישראלים, בדרך כלל במימי הים התיכון, בדרך כלל בחלק המזרחי שלו, בדרך כלל במחצית השנייה של חייהם. זה אומר שהרשימה דביקה וסנטימנטלית.

בתוספת מידה נכונה של אלכוהול, היא תשלח את שוכני היאכטה לשיר במלוא גרונם (לצרוח בקולי קולות), להיות בטוחים שהם נשמעים כמו שלושת הטנורים (יותר כמו חמורים עצובים), ולהיות שמחים – שזה כל מה שביקשנו.

יש בקובץ הזה גם כמה קטעים שלוקחים בחשבון את העובדה שיש עוד אנשים בעולם. אין הרבה קטעים כאלה, אבל נשאר לי תיאבון להעשיר דווקא את החלק הזה של הרשימה ואעשה זאת בהמשך. זו ההזדמנות להודות לאנה זונדלוביץ וטל עירוני – שלחתן אותי לדברים יפים, יש שם הרבה שעות האזנה שצריך למיין. חלק כבר בליסט, אני אוסיף בהמשך.

הקבצים מסודרים בתיקיות שימושיות. אתם מוזמנים לדלג כרצונכם, בהפלגות שום דבר לא עומד יציב (חוץ מהכבוד לסקיפר, וגם זה עד למרד על הסיפון).

הקובץ האחרון נקרא 'קבלת שבת' כי תמיד קורה שדווקא ברגע שנהיה הרצון להרגיש יהודי, יש ביאכטה רק "שבחי ירושלים" בביצוע גליקריה. גליקריה קיבלה תיקייה משלה וב'קבלת שבת' יש דברים אחרים.

את הפלייליסט מורידים כאן.

המלצה עקרונית

תשתדלו לא להשמיע מוסיקה טורקית בקולי-קולות כשאתם נכנסים לנמל יווני. במיוחד לא מומלץ לעשות את ההיפך.

המלצות טכניות

כדאי להוריד את כל התיקיות ל MP3, לא לטלפון שלכם. להפלגה אתם צריכים להביא את ה MP3, את כבל ה USB שלו, ולהתחבר למערכת סאונד של הסירה. אם אין מערכת כזו, הביאו גם רמקול נייד עם המטען שלו.

זכויות שימוש

רוב המוסיקה הורדה מ YouTube, חלקה מדיסקים. בשני המקרים, הפלייליסט מיועד לשימוש אישי בלבד, לא לשימוש מסחרי.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *